Sadakat

Müşteri Sadakat Sistemi

Sadakat sistemi alışverişleri müşteriler açısından cazip hale getirip sürekliliğin sağlanmasını amaçlayan bir sistemedir. Sistemin çalışma şekli şu şekildedir. Öncelikle başlangıçta önemli olan karta cazip avantajlar yüklemektir. Hediyeler, Para, indirim gibi avantajlar kartınızın sürekli aktif olamasını sağlayacaktır. ilk kayıt aşaması için müşteriden bütün bilgilerini almak amacı ile bilgi formu hazırlanır. Kullanılacak kart sadece numaralı olarak yada baskı makinası kullanarak kart müşteri adına özelleştirilebilir. Karta yüklenebilecek ve aynı zamanda size yeni müşteriler kazandıracak olan referans müşteri kampanyalar düzenlemektir yani ( arkadaşını getir 25 extra puan kazan ve arkadaşının alışverişlerinden de puan kazan ) gibi uygulamalar sistemin cazibesini artıracaktır.

Kampanyalar

Puan kazanma şartları çok farklı şekillerde tanımlanabilir. Alışveriş tutarınının % 10 u , alınan ürün başına 10 puan, nakit alımlara + 4 puan,kredi kartlı alımlara +2 puan, Alışveriş tutarı 100 TL yi geçerse + 10 , X ürününden alınırsa 5 puan , İçecekler ürün grubuna %2 puan puan gibi farklı şekillerde puan kazandırılabilir. Referans kart puanı istenilen oranlarda ayarlanabilir.

Promosyon Yönetimi

Kampanyalara sınırsız promosyon kaydedilebilir. Her promosyonun maaliyeti ve puan değerleri kaydedilir. Dağıtılmak üzere satınalınan hediyelerin girişleri sisteme girilir ve teslim edildikçe promosyon stoğundan düşülecektir ve promosyon stoklarıda kontrol edilebilir.

Aktiviteler

Aktiviteler düzenlenerek puan kazandırılabilir yada harcatılabilir. Örneğin bir mağaza düşünüldüğünde müşteri mağazaya geldiğinde +5 puan yada tesis içinde düzenlenen bir aktiviteye katılımın bedeli -100 puan olabilir bu aktivitelere katılım yada devamsızlıklar ayrıca raporlanabilir.

Kullanılması en kolay ve kullanışlı sadakat yazılımı

Yazılım kullanımı açısından kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. İhtiyaç duyulan bilgiye tek tuşla ulaşılabilir gereksiz ayrıntılara yer verilmemiştir. Detaylı kampanya tanımlarının ardında personelinizin eğitim almadan bile zorlanmayacağı bir yapıya sahiptir. Puan Yükleme, Puan harcama ve Puan sorgulama işlemleri karta bağlı olarak yapılır ve sonuçlar hızlı bir şekilde alınabilir.

Esnek ve Tasarlanabilir Rapor Sihirbazı

Sisteme aktarılan bilgiler çeşitli raporlar sayesinde hemen alınabilir doğru ve kesin sonuçlar verir.  Sonuçlar yazıcıdan çıktı alınabilir, Microsoft Excel veya PDF formatında kaydedilebilir yazıcı çıktıları özelleştirilebilir. her firma kendine özel rapor tasarımları yapabilir. Ayrıca her rapor otomatik olarak mail olarak gönderilebilir. Rapor sonuçlarından SMS oluşturup bütün müşterilere sistem üzerinden anında gönderilebilir.

Hızlı ve Kesin Grafikli sonuç analizleri

Yıl boyunca yüklenen puanlar, harcanan puanlar yada dağıtılan hediyeler karşılığında düşülen puanlar dönemsel olarak raporlanır aynı zamanda bu raporlar grafiksel olarak gösterilir. Bu grafikler kampanyanızın gidişatı ile ilgili net sonuçlar verecektir.

Müşteri Özel Gün Hatırlatma SMS ve Mail Gönderimi

Müşterilerinizin detaylı olarak bütün bilgilerini ( Doğum Günü, Evlilik Tarihi, Özel Günler, Çocuk Sayısı ) gibi bilgiler sisteme girdiğinizde otomatik olarak sistem tarafından kontrol edilir zamanı gelen uyarı otomatik Mail yada SMS olarak iletilir. Tek programla CRM yönetimi ve kampanya yönetimini pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Yüksek Güvenlikli Kart Teknolojilerine uyumluluk

Sistemimiz ( Manyetik Band, Proxmty, Mifare, HID, Barkod ) teknolojisine sahip kartlar ile entegre olarak çalışabilir her kart türü için kullanılacak donanımlar desteklenmektedir. Kart müşteriyi sistem üzerinde tanımlanmasını sağlar ve istenirse akıllı kart olarak kullanılabilir, ayrıca kart müşterinin kendisini özel hissettirmek için önemli bir faktördür. Kart yazıcılar kullanılarak kart üzerine müşteri resmi, Ad Soyad gibi bilgiler otomatik olarak basılabilir.

Merkeze bağlı Çok Şubeli Kampanya Yönetimi

Birden çok şubeniz var ve Merkeze bağlı bir kampanya sistemi kurmak istiyorsunuz; müşteri istediği şubeden alışveriş yapsın kazanılan puanlar merkezde toplansın ve puanlarını istediği şubeden kullanabilsin istiyorsanız çözüm hazır. ister her şubenizdeki bilgisayarlar üzerinden kurulan bir sistem ile yönetelim yada hiç bilgisayar kullanmadan şubelerinize Pos cihazları kuralım siz sadece merkezden kontrollerinizi yapın.

Mobil Uygulama çözümleri

Bilgisayarların çözüm olmadığı yada kapıda ödeme yapılan uygulamalarda projeye göre farklı el terminalleri kullanılarak ONLINE yada OFFLINE uygulamalar kullanılabilir. Bu cihazlar sayesinde elemanınız müşteriye gider, satışını yapar ve kartını okutup puanını kapıda hemen yükleyebilir. Bu bilgi merkeze GPRS üzerinden hemen iletilir yada OFFLINE uygulamalarda cihaz işletmenize getirildiğinde otomatik olarak aktarılır.