Hakkımızda

Hikâyemiz

Bizi daha yakından tanıyın

İnka Tescil, 13 yıllık tecrübesiyle bilişim, belgelendirme ve danışmanlık alanında Türkiye'nin önde gelen, köklü firmalarındandır. 

Hizmet verdiği büyük, orta,  küçük ölçekli firma referansları ile ticarette güvenilirliğini ispatlamıştır. 2007 yılından bu yana firmaların bilişim ( teknoloji) , belgelendirme ve kurumsal kimlik çalışmalarını profesyonel ekibi ile hassasiyet içinde yürütmektedir.

İnka Tescil, hızlı, güvenilir ve etkin bir hizmet sunmayı hedeflemiştir. Bu noktada müşteri memnuniyeti, firmanın en temel vazgeçilmezidir.

2010 yılında kendi yazılım ekibini oluşturan firma, yazılım alanında da uygulanması ve sürdürülmesi mümkün güçlü alt yapıya sahip yazılımlar üretmektedir. Bilişim alanında, yazılım dışında, yurt dışı ve yurt içi pazarda firma ve kişilere akla gelebilecek bütün alanlarda hizmet sunmaktadır.

İnka Tescil, 2011 yılı itibari ile ürün, şirket ve isimlere yaptığınız yatırımlarınızı korumak ve geliştirmek için, yurt içi ve yurt dışı Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım Tescili, Belgelendirme Danışmanlık Hizmetleri ile de müşterilerine danışmanlık yapmaktadır.

Gelişerek büyüyen teknolojik dünyada, kurumsal kimlik çalışmalarını eksiksiz yapmak isteyen, teknolojinin ardında değil, yanında yürümeyi hedef edinen firma ve kişilere uzman kadrosuyla yön veren İnka Tescil, başarılı adımlarla firmaların büyümesine, bilinirlik düzeyinin artırılmasına yardımcı olmaktadır.

İnka tescil, teknolojik büyümenin bilincinde, kendini de her geçen gün revize etmenin bilincinde, sizleri de huzur ve güvenle çalışabileceğiniz bu çatı altına davet etmektedir.

Hizmet Anlayışımız

7/24 Destek Hızlı Çözüm

Yüksek erişilebilirlik ve uçtan uca güvenlik ile kesintisiz hizmet sağlayan firmamız, alanında uzman profesyonel kadrosu ile 7/24 destek vermektedir. İnkatescil olarak birinci önceliğimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaktır.

Yönetim Desteği Yönetilen Hizmetler

Daha yüksek kullanıcı deneyimi için tüm hizmetlerimizde yönetim desteği hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde kiraladığınız sunucu veya diğer hizmetlerle ilgili kurulum aşamasında veya sonrasında ihtiyaç duyacağınız her türlü desteği sağlıyoruz. İhtiyaç duymanız hâlinde sadece sizin hizmetlerinizle ilgilenecek size özel bir sistem mühendisini yönlendiriyoruz. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz desteği doğrudan ve çok daha hızlı almanızı sağlıyoruz.

Uygun Fiyat Hızlı Çözüm

Uygun fiyat hizmet anlayışımızın önemli bir parçasıdır. İnkatescil olarak kobilerin bulut tarafındaki ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla çözmeyi amaçlıyoruz. Maliyetleri ve rekabet koşullarını göz önünde bulundurarak fiyatlarımızı her zaman en uygun koşullarda tutmak için çalışıyoruz.