Web Site Güvenliği

Web Güvenliği

Sitenizi kötü amaçlı yazılımlara karşı koruruz. İçiniz rahat olsun.

Üstelik siteniz %100 güvende, güvenilir ve temiz olana kadar durmayız.

Temel

TL 23.50 / Aylık
Periyot Fiyat
Aylık 23.50 TL
Yıllık 61.00 TL
 • 25 Sayfa Taraması
 • Günlük Zararlı Yazılım Taraması

Profesyonel

TL 30.00 / Aylık
Periyot Fiyat
Aylık 30.00 TL
Yıllık 136.00 TL
 • 100 Sayfa Taraması
 • Günlük Zararlı Yazılım Taraması
 • FTP Taraması

Premium

TL 32.50 / Aylık
Periyot Fiyat
Aylık 32.50 TL
Yıllık 170.00 TL
 • 200 Sayfa Taraması
 • Günlük Zararlı Yazılım Taraması
 • FTP Taraması

Kurumsal

TL 62.50 / Aylık
Periyot Fiyat
Aylık 62.50 TL
Yıllık 530.00 TL
 • 2500 Sayfa Taraması
 • Günlük Zararlı Yazılım Taraması
 • FTP Taraması

Her Web Sitesi Güvenliği planına dahil

Tek bir web sitesindeki sınırsız sayıda sayfa için koruma.

İleri seviyeli sorunlar için güvenlik analistleri.

Gelişmiş güvenlik izlemesi.

Google kara listesi izleme ve kaldırma.

Marka itibarı izleme.

Sınırsız kötü amaçlı yazılım temizleme ve saldırı onarımı.

Güvenilir site mührü.

%100 temiz site - garantili.

30 günlük para iadesi garantisi.

Çoğu CMS ve özel koda sahip siteler ile uyumludur.

Gelişmiş koruma ve hız artırma. (Deluxe, Üst Düzey ve Express)

CDN performans hızlandırıcı ve Gelişmiş DDoS saldırılarının hafifletilmesi. (Üst Düzey)

Web Sitesi Güvenliği birçok uygulama ile sorunsuz bir şekilde çalışır, örneğin...

website-security-platforms.png

Neden inka tescil Web Sitesi Güvenliği?

/img/page/secure_w.png

Eksiksiz koruma ile gönül rahatlığı sağlıyoruz.

Sucuri tarafından sağlanan Web Sitesi Güvenliği ile gelişmiş koruma basit hale geliyor. Yazılım yüklemeniz gerekmez, günlük güvenlik taramaları otomatik olarak çalışır ve otomatik kaldırma araçlarımızın düzeltemeyeceği bir sorun varsa, güvenlik uzmanlarımız bunu ne kadar sürede olursa olsun ek ücret ödemeden manuel olarak onarır. Rahatlayın, biz her şeyi düşündük. Tamamen.

Kötü amaçlı yazılımlar ayırım yapmaz.

Aslında, bu eşit fırsat içeren bir tehdittir çünkü çoğu kötü amaçlı yazılım saldırısı otomasyonla tetiklenir, bu da kelimenin tam anlamıyla herkesin hedef olduğu anlamına gelir. Eğer virüs kaparsanız ve inka tescil Web Sitesi Güvenliği gibi bir yerinde acil müdahale mekanizmasına sahip değilseniz, sitenizi engellemekten daha fazlasını yapabilir; itibarınızı mahveder ve potansiyel müşterilerinizi uzaklaştırabilir.
Şöyle düşünün: Sitenizi güvence altına almak, geceleri evinizin kapısını kilitlemek gibidir. Kötü bir şey olmasını beklediğiniz için kapılarınızı kilitlemezsiniz, bunu yaparsınız çünkü bu davetsiz (veya istenmeyen) erişim riskini önemli ölçüde azaltır.

/img/page/secure_w1.png

Web sitesi güvenliği nedir?

En kötü tehditlere karşı güçlü koruma. Çoğu site sahibi bu farklı tehditlerden haberdar değildir, ancak biz farkındayız ve sitenizi bu tehditlerin ve diğerlerinin her birine karşı koruruz.

Kötü amaçlı yazılım algılama ve temizleme

Sitenizi günlük olarak tararız; yalnızca müşterilere virüs bulaşabilecek ön uç değil, ayrıca virüslerin size değerli kaynaklara mal olabileceği sunucu seviyesinde de tarama yaparız.

Google kara listesi izleme ve kaldırma

Sitenizin güvenliği tehlikeye girdiyse ve Google tarafından kara listeye alındıysa, sorunu size bildiririz ve sorunların temizlenmesi ve sitenizin Google'ın kara listesinden kaldırılması için çalışırız.

Web Uygulaması Güvenlik Duvarı önlemesi (WAF)*

Kötü amaçlı yazılımları daha sitenize bulaşma imkanı bulmadan durdurun. Web Uygulaması Güvenlik Duvarımız (WAF), gelen verileri alır ve denetler, ardından kötü amaçlı kodları otomatik olarak kaldırır.

İçerik Teslim Ağı performans artırması (CDN)*

Sitenizin yükleme zamanını %50 oranına kadar artırın. İçerik Teslim Ağımız (CDN) içeriklerinizi dünya çapındaki birden fazla sunucuda saklar, bu sayede içerikler her zaman ziyaretçilere yakın olur.

Dağıtılmış Hizmet Engelleme önlemesi (DDoS)*

Bu saldırı, sitenizi otomatik trafik ile şişirerek çökmesini sağlayabilir. Ve sitenizin çalışmadığı her dakika, müşteri ve satış kaybedersiniz. Gelişmiş güvenlik takibimiz ve Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF), bu tür saldırıları önler.

Deneme yanılma saldırısı önleme*

Bu durumda, bir uygulama çalışan bir parola bulana kadar mümkün olan her parola kombinasyonunu dener. Ardından, korsanlar sisteminize erişebilir, hassas verilerinizi çalabilir ve istedikleri her şeyi yapabilirler.

Bulaşma önleme*

Bulaşma hatalarında, korsan bir komut veya sorgunun parçası olarak kötü amaçlı veriler göndererek sitenin yapmaması gereken bir şeyi yapmasını sağlar, örneğin korsana tüm müşteri veritabanınızı göndermek gibi.

Çapraz site komut dosyası önleme*

Genellikle XSS olarak bilinen bu saldırı, bir uygulamanın kullanıcı tarafından sağlanan verilerini ilk olarak doğrulamadan bir web tarayıcısına gönderir. Bilgisayar korsanları, bu kusurları kullanarak kullanıcıları siteden kaçırır veya sitenin görünümünü değiştirir ve böylece site sahibinin iş kaybetmesine neden olur.

Sıfır gün saldırısı önleme*

Bu, bir yama çıkmadan önce yeni bir güvenlik açığı ortaya çıkar çıkmaz başlatılan bir saldırıdır. Bu tehditlerin tahmin edilmesi imkansızken, WAF hizmetimiz, Sıfır Gün Saldırısı ekinin ifşa olmasını takip eden dakikalar içinde sitenize sanal olarak yama yapar.

*Başlangıç Planına dahil değildir

Sık sorulan sorular

Web Sitesi Güvenliği nasıl çalışır?

Web Sitesi Güvenliği tarayıcımız web sitenizi önceden belirlenmiş aralıklarla kötü amaçlı yazılımlar, kara listeler ve çalışma süresi için kontrol eder, böylece bir şey yapmanız gerekmez. Herhangi bir sorun bulursak, yapılacak en iyi eylem hakkında bilgi sahibi olmanız için size hemen uyarı göndeririz. Sitenizde kötü amaçlı yazılım bulunursa, tek yapmanız gereken kaldırma isteği iletmektir; uzman ekibimiz sorun üzerinde çalışmaya başlayacaktır. Web Sitesi Güvenliği takibi yalnızca sizi ve müşterilerinizi korumakla kalmaz, ayrıca farklı kara listeleri kontrol ederek ve bu kara listelerden birinde olmanız durumunda sizi bilgilendirerek web sitenizin sıralamalarını korur.

Sitemin saldırıya uğraması halinde en iyi ürün hangisidir?

Web siteniz saldırıya uğradıysa ve HEMEN düzeltmeniz gerekiyorsa, Express planına ihtiyacınız var demektir. Express planı ile kötü amaçlı yazılım taraması anında başlatılır. Ürün etkinleştirildikten sonra, Web Sitesi Güvenliği kontrol panelinden temizlik isteğinde bulunmanız gerekir. İstek bize ulaştıktan sonra 30 dakika içinde isteğinizi yanıtlarız. Sitenizi %100 garantili olarak tanılar ve temizleriz. Sitenizi yeniden dizine eklemek ve kara listelerden kaldırmak için sizin adınıza Google'a istek göndeririz. Express planını görmek için buraya tıklayın.

Sitemin hostingi inka tescil ile olmasa da Web Sitesi Güvenliği çalışır mı?

Evet! Amacımız interneti herkes için daha güvenli bir yer haline getirmek. Hosting şirketinizden bağımsız olarak, CMS ile barındırılan siteler (WordPress, Joomla, Drupal) veya özel kodlanmış siteler (HTML, PHP, ASP) ile çalışabiliyoruz.

Başlangıç, Deluxe ve Üst Düzey planları arasındaki farklar nedir?

Başlangıç ürünü tüm temel web sitesi güvenliği ihtiyaçlarınızı karşılar. Günlük site taraması içerir ve herhangi bir şüpheli kötü amaçlı yazılımın bulunması halinde temizlenmesini garanti eder. Sonraki güvenlik katmanı Deluxe’tür. Aynı tarama ve garantili temizlemeyi içerir, ancak aynı zamanda sitenizi dünya çapındaki sunucu ağımıza (CDN) yerleştirir; bu da sitenizi dünyanın dört bir yanındaki ziyaret eden ve dolayısıyla daha hızlı yüklenen herkese "yakın" olacağı anlamına gelir. Deluxe ayrıca, şüpheli veya tehlikeli gördüğü herhangi bir trafiği engelleyerek ek güvenlik sağlayan Güvenlik Duvarı (WAF) korumasını içerir. Üst Düzey planı, Deluxe planında bulunan her şeyi içerirken, daha hızlı yanıt süresi sunar. Herhangi bir sorun yaşanması halinde, özel güvenlik uzmanlarından oluşan ekibimiz onlara ulaşmanızı takip eden 6 saat içinde hizmetinizde olacaktır. Üst Düzey aynı zamanda web sitesi yedekleme ve tek tıklama ile geri yükleme programımızı içerir.

Web Sitesi Güvenliği sitemi kötü amaçlı yazılımlara karşı ne sıklıkta tarar?

Web Sitesi Güvenliği, web sitenizi her gün tarar. Web Sitesi Güvenliği planınıza bağlı olarak, 30 dakikalık, 12 saatlik veya günlük güvenlik izleme ve tarama sıklıklarından birini seçebilirsiniz. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım bulunursa, size hemen bilgi verilir.

Web Sitesi Güvenliği yedek dosya oluşturur mu?

Web Sitesi Güvenliği, temizleme işlemi sırasında değiştirilen dosyaların tümünü yedekler. Bu dosyalar kısa bir süreliğine tutulur. Web sitenizin ve veri tabanlarınızın düzenli yedeklenmesi için, 0 850 800 00 52 numaralı telefondan hosting desteği ile iletişime geçerek seçeneklerinizi görüşebilirsiniz.

SSL sertifikam var, gene de Web Sitesi Güvenliğine ihtiyacım var mı?

Evet! SSL web sitenize gelen ve giden verileri şifreler ancak web sitenizi kötü amaçlı yazılımlar, SQL bulaşmaları veya DDoS saldırıları gibi diğer güvenlik açıklarından korumaz. SSL ve Web Sitesi Güvenliğini bir arada kullanarak, web sitenizi, müşterilerinizi ve verilerinizi koruyacak eksiksiz bir güvenlik setinden yararlanırsınız.

Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF) sitemin güvende olmasını nasıl sağlar?

WAF, web sitenizin trafiğini izleyen ve SQL bulaşma saldırıları ve yorum spam’leri gibi tehditlerden koruyan ve aynı zamanda DDoS saldırılarını önleyen, bulut tabanlı bir güvenlik duvarı hizmetidir. WAF’nin kurulması yalnızca birkaç dakika sürer ve Web Sitesi Güvenliği taramaları arasında web siteniz için ön cephe koruması sağlar.

Web Sitesi Güvenliği İçerik Teslim Ağı (CDN) sitemin hızlanmasını nasıl sağlar?

CDN, tüm içeriklerin hızlı ve güvenilir şekilde işlenmesini sağlamak üzere dinamik ve statik önbelleklemeden yararlanan dünya çapındaki sunuculardan oluşan bir ağdır. Yani, Japonya’daki biri ABD’de barındırılan web sitenizi ziyaret ettiğinde, Japonya’da barındırılan bir web sitesi kadar hızlı yüklenir.